Prodeko board

Hallituksen jäsenet

Niko Kinnunen
Niko Kinnunen
Puheenjohtaja
President
+358 40 568 2589
puheenjohtaja@prodeko.org
Teemu Mikola
Teemu Mikola
Varapuheenjohtaja
Vice President
+358 45 111 5816
varapuheenjohtaja@prodeko.org
Tua Videman
Tua Videman
Mediakeisari
Minister of Media and Information Technology
+358 40 419 0307
mediakeisari@prodeko.org
Oona Kallela
Oona Kallela
Fuksikapteeni
Captain of Freshmen Education
+358 45 805 0000
fuksikapteeni@prodeko.org
Riku Suonsivu
Riku Suonsivu
Maisteri- ja KV-kapteeni
Masters’ and International Captain
+358 45 604 0560
maisterikvkapteeni@prodeko.org
Rami Luhtala
Rami Luhtala
Yrityssuhdevastaavan pari
Minister of Corporate Relations
+358 40 415 5794
yrityssuhteet@prodeko.org
Petteri Arponen
Petteri Arponen
Excumestari
Minister of Excursions
+358 40 095 2545
excumestari@prodeko.org
Oskari Ylitervo
Oskari Ylitervo
Ulkoministeri
Minister of Foreign Affairs
+358 40 414 6916
ulkoministeri@prodeko.org
Elina Karjalainen
Elina Karjalainen
Opintovastaava
Minister of Studies
+358 50 350 7071
opintovastaava@prodeko.org
Timofei Telov
Timofei Telov
Sisä- ja kulttuuriministeri
Minister of Internal and Cultural Affairs
+358 40 020 8758
sisakumi@prodeko.org
Rasmus Niemi
Rasmus Niemi
Isäntä
Host
+358 50 046 2640
isanta@prodeko.org
Erik Kymäläinen
Erik Kymäläinen
Rahastonhoitaja
Treasurer
+358 44 090 5977
rahastonhoitaja@prodeko.org